CLOUDBITLY.COM

HOSTING, który łączy wszystkie zalety

Usługi dla Ciebie

Hosting podstawą biznesu

Dobra prezentacja firmy i kontakt z klientami jest podstawą każdego biznesu. Wybierz odpowiedni pakiet hostingowy i bądź w kontakcie ze swioimi klientami.

Wirtualizacja

Posiadasz wiele fizycznych serwerów i wysokie koszty ich utrzymania? Zakup wirtualne serwery i zoptymalizuj swoje wydatki, a oszczędności przeznacz na inwestycję na przyszłość.

Serwery dedykowane

Potrzebujesz dedykowane środowisko, indywidualne parametry serwera oraz dużą wydajność? Wybierz jeden z pakietów serwerów dedykowanych lub złoż indywidualne zapytanie. Pomożemy w doborze sprzętu, systemu, konfiguracji i zwiększymy wydajność Twojego biznesu.

Kolokacja zabezpiecza dane

Każda firma posiada krytyczne dane dla swojej działalności. Teraz w prosty sposób możesz je zabezpieczyć umieszczając swoją infrastrukturę w jednym z najlepszych Data Center w Polsce. Dodatkowo proponujemy przygotowanie procedur Disaster Recovery i Business Continuity.

Referencje

Tomasz Kmiecik, Właściciel.
zethamedia.co.uk
"Kilkuletnia współpraca z Firmą BLUE LEAF Sp. z o.o. tylko utwierdza mnie w przekonaniu że podjąłem odpowiednią decyzję powierzając opiekę nad moimi portalmi wyjątkowo odpowiedzialnej firmie jaką jest BLUE LEAF Sp. z o.o. W nagłych sytuacjach zawsze mogłem liczyć na pomoc wykwalifikowanych pracowników. Korzystając z okazji wypowiedzenia się na temat oferty BLUE LEAF Sp. z o.o., uważam że jest obecnie jedną z najlepszych jaką znalazłem wśród firm oferujących podobne usługi. Szczerze polecając, życzę dalszych sukcesów."